Sohbet odaları

[ 60 View / 0 Reply ]

Bu makalede yabancılarla sohbet[/url]etmenin faydaları insana kattıkları ve diyaloglara etkisinin eler olduğu hakkında bilgiler aktaracağız. Yabancılar ile sohbet ederek dil öğrenilir mi? diye merak ediyorum sorularına cevap bulabilirler. Sohbet ederken fikir ve görüşlerinin karşılıklı olarak bakın aktarmasıdır. Bugün de sohbet sanal ortamlar üzerinden gerçekleşmektedir. Bu durum sosyalleşmeyi engellese de daha fazla kişiyle bile yabancılar ile bile sohbet sohbet etmektir.

            Yazarak [url=http://hayalsohbet.net]sohbet odaları
[url=http://hayalsohbet.net][/url] ile çet etmek
yabancı dilde yazmayı geliştirirken, yüze veya sesli  sohbet etmek yabancı dilde konuşmayı geliştirmektedir. Ülkemizde ki yabancı insan dilde konuşacak birini bulamadığı için yabancı dilini geliştiremiyorum. Sosyal medyada veya konuşarak dil öğreten eğitim videoları ve uygulamalarla bu durum aşmak istemektedir.

Turistlerle konuşmak için önce turistlerin yoğun yaşadığı yerlere gitmeniz gerekir. İstanbul, Antalya gibi şehirler bunlara örnek olabilir. Turistik yerleri gezerken “size yardım edebilir miyim?” diyerek başlayabilir. Yeni arkadaşlıklar öğrenebilirsiniz. Hem bu şekildeide ücret bile kazanabilir. Bu şekilde hem para kazanıp hem dil öğrenen bazı genç ve çocuk rehber vardır.<<
TOP